Coralscaper Liquid on erityisesti koralliakvaarioihin kehitetty pikaliima, joka tarjoaa maksimaalisen tartuntavoiman sekä veden alla että ilmassa. Korkea syanoakrylaattipitoisuus takaa nopean ja varman kiinnityksen – liimaaminen ei ole koskaan ollut näin helppoa!
Coralscaper Liquid sopii erinomaisesti korallinpalojen ja korallikasvustojen kiinnittämiseen halutulle paikalle akvaariossasi. Geelimainen koostumus tekee käytöstä tarkkaa ja siistiä – liima pysyy paikallaan eikä valu epätoivottuihin kohteisiin.
- Maksimaalinen tartuntavoima – pitää koraalit tukevasti paikallaan
- Geelimainen koostumus – helppo ja tarkka käyttö
- Kovettuu nopeasti myös veden alla – ei tarvitse kuivattaa ennen upottamista
- 100 % riuttaturvallinen – ei haitallisia aineita, täysin turvallinen koralleille ja muille akvaarioasukeille
- Erittäin taloudellinen – korkea syanoakrylaattipitoisuus tarkoittaa, että pieni määrä riittää pitkälle
- 50 g pakkauskoko – runsaasti liimaa useisiin käyttökertoihin
Käyttöohje: Levitä riittävä määrä Coralscaper Liquid -liimaa kiinnitettävän korallin tai korallinpalan pintaan ja paina se haluttuun kohtaan muutamaksi sekunniksi. Liima kovettuu nopeasti ja pitää korallin tukevasti paikallaan.
Coralscaper Liquid on vapaa kaikista haitallisista aineista ja täysin turvallinen käyttää merivesiakvaariossa.
Vastuullinen toimija. Turvalliset maksutavat
Laaja varastovalikoima, jonka ansiosta nopea toimitusaika.
Kaikilla tuotteillamme on takuu. Muilla kun tilaustuotteilla on 14 vuorokauden palautusaika.
Kommentarer (0)
Din uppskattning av recensionen kan inte skickas
Anmäl kommentar
Rapporten har skickats
Din rapport kunde inte skickas