ARKA Biotech Universal-Pipetti on monipuolinen ja tarkka työkalu akvaarioharrastajille, jotka haluavat ruokkia koralleja ja koristekaloja hallitusti ja vaivattomasti. Pipetti sopii erinomaisesti sekä makeavesi- että suolavesiakvaarioihin.
Tämä 30 cm pitkä, 10 ml:n tilavuuden omaava pipetti mahdollistaa tarkan annostelun suoraan haluamaasi kohtaan akvaariossa. Sen avulla voit kohdistaa ruoan täsmälleen oikeaan paikkaan ilman, että se leviää hallitsemattomasti vesipatsaaseen. Pipettiä voidaan käyttää myös akvaariokoristeiden ja korallien puhdistamiseen sekä huuhtelemiseen.
- Tilavuus: 10 ml
- Pituus: 30 cm
- Pakkaus: 2 kpl setti
- Sopii: makeavesi- ja suolavesiakvaarioihin
- Käyttö: korallien ja kalojen kohderuokinta sekä koristeiden puhdistus
Universal-Pipetti toimii erinomaisesti yhdistettynä ARKA Biotechin muihin tuotteisiin, kuten PHYTO-PLUS Phytoplanktoniin, ZOO-PLUS Zooplanktoniin, CORAL FOOD SPS -korallijauheeseen sekä CORAL FOOD SOFT -pehmeän korallin ravintoon. Näin saat kaiken irti akvaariosi ruokinnasta ja varmistat optimaalisen kasvuympäristön sekä kaloillesi että koralleillesi.
Helppo käyttää, kestävää materiaalia ja tarkka annostelu tekevät tästä pipetistä välttämättömän lisävarusteen jokaiselle akvaarioharrastajalle.
Vastuullinen toimija. Turvalliset maksutavat
Laaja varastovalikoima, jonka ansiosta nopea toimitusaika.
Kaikilla tuotteillamme on takuu. Muilla kun tilaustuotteilla on 14 vuorokauden palautusaika.
Kommentarer (0)
Din uppskattning av recensionen kan inte skickas
Anmäl kommentar
Rapporten har skickats
Din rapport kunde inte skickas